Hotelová loď FLORENTINA

se letos v létě poprvé otevřela návštěvníkům v Litoměřicích.

Ještě do zažátku října 2020 do bude Florentina kotvit na Lodním náměstí.

Pozor !!! Dne 26.9. pořádáme výletní plavbu od 14:00 - 17:30, z Litoměřic s vplutím na Žernosecké jezero a zpět, na palubě se budou podávat kanapky, sekt, zahraje skvělý kytarista, pro ubytované je vstupné zdarma. Ostatní hosté 250.- kč, děti do 15 let za polovinu.

 

 

 

JEDINÁ HOTELOVÁ LOĎ U NÁS PLOVOUCÍ POD ČESKOU VLAJKOU 

Image

VÍTEJTE NA PALUBĚ!!!

 

 

Hosté se mohou těšit výhledem na panorama Litoměřic, život na Labi a také na unikátní východy a západy slunce. Vynikající poloha umožňuje snadnou dostupnost historického centra města. Florentina byla postavena v roce 1980, pak nově zrekonstruována v roce 2013. Proces kompletní modernizace lodi probíhá i nadále. Na palubě se nachází 49 plně vybavených kajut, restaurace & bar, panoramatický salon na přídi a rozlehlá sluneční terasa.

 

 

REZERVUJTE TADY A TEĎ !!!

Kajuty

Nabídka ubytování

Novinky

Co je u nás nového

07.
června

Vážení fanoušci Florentiny, nově nabízíme dárkové poukazy na letní ubytovaní v Litoměřicích, nebo podzim - zima 2020 v historickém centru Prahy, také na konzumaci v restauraci nebo na sluneční palubě nebo plavbu Českým středohořím. Prvním zájemcům o plavbu poskytneme slevu ve výši 10%! Další slevy se týkají skupin a dětí ve věku 4 - 12 let

ZOBRAZIT

© Copyright 2020

Naši partneři
FLORENTINA BOAT hotel v Praze hodnocení